ברול הבא אורח! ע"מ לאפשר את כל הפעולות, אנא התחבר או הירשם.

הודעה

Icon
Error

אפשרויות
עבור להודעה אחרונה עבור ללא נקרא אחרון
shiranaway  
#1 נשלח : יום ראשון 25 פברואר 2007 17:42:46(UTC)
shiranaway


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 11/02/2007(UTC)
הודעות: 1

כמה כסף בממוצע יש לצפות להוציא במהלך חודשיים של השביל?

 

תודה.

מממן
אמיר משולם  
#2 נשלח : יום ראשון 25 פברואר 2007 17:44:51(UTC)
Amir Meshulam


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: חבר
הצטרף: 10/11/2013(UTC)
הודעות: 370

תודות: 4 פעמים
קיבל תודה: 68 פעמים ב 37 הודעות

לא שאני מבין גדול, אבל לא נראה לי שיש הוצאות על השביל מעבר לאוכל...

(אלה אם כן רוצים להתפנק פעם בכמה זמן ולישון ולהתקלח במקומות מסודרים)

Sureal  
#3 נשלח : יום ראשון 25 פברואר 2007 19:09:16(UTC)
Sureal


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 23/11/2005(UTC)
הודעות: 816
גבר
מיקום: Petah Tikva

בוא נאמר שזה טיול מאד זול , גם אם תחליט להתפנק פה ושם.

לא יותר מ-200 ש"ח לשבוע , ויהיו שיגידו שגם זה מוגזם.

talsh  
#4 נשלח : יום שני 26 פברואר 2007 13:56:04(UTC)
talsh


דירוג: שביליסט מנוסה

קבוצות: חבר
הצטרף: 13/09/2005(UTC)
הודעות: 113
אישה

תודות: 12 פעמים
קיבל תודה: 1 פעמים ב 1 הודעות

ללא הספק הטיול הכי זול שיכול להיות (ההוצאות היחידות שיש זה על מזון וגם את זה הרבה פעמים מזמינים אותך להצטרף ל"על האש" או סתם לאיזו ארוחת ערב...).

למי שאין ציוד - קניית הציוד היא כמובן העלות הכי משמעותית (מצד שני זה ילווה אתכם גם בטיולים אחרים).

למי שאין מפות ואין לו מאיפה להשיג מפות, אני אישית ממליצה לקנות את המפות שצריך לשביל. גם זה ישמש אתכם בטיולים בהמשך

 

יענקל'ה סער  
#5 נשלח : יום שני 26 פברואר 2007 14:22:25(UTC)
יענקל'ה סער


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 16/03/2006(UTC)
הודעות: 6,737
גבר
ישראל

תודות: 284 פעמים
קיבל תודה: 572 פעמים ב 397 הודעות

מפות: יש לי את כל הסט של המפות שקניתי במאה הקודמת אי שם בסוף שנות השמונים. אם קונים היום את כל הסט הן מתיישנות, הסימון משתנה ובעוד 5 שנים הן כבר לא מעודכנות. לצורך החיסכון אפשר לצלם את הקטעים הרלוונטיים על נייר משובח ציבעוני, לשים בשקית ניילון מישרדי וזה עולה מחיר של כ 3-4 צילומים לכל מפה (לכל היותר) כ 6 ש"ח, ויש לכם חיסכון משמעותי מאוד. במקום שבו קניתי את הציוד קיבלתי את כל המפות המעודכנות וצילמתי רק את הקטעים הרלוונטיים.

NATURE DOESN'T NEED PEOPLE
PEOPLE NEED NATURE
משתמשים הצופים בדיון זה
עבור לפורום  
אינך יכול/ה לכתוב דיונים חדשים בפורום זה.
אינך יכול/ה להגיב לדיונים בפורום זה.
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך בפורום זה.
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך.
אינך יכול/ה ליצור סקרים בפורום זה.
אינך יכול/ה להצביע לסקרים בפורום זה.