ברול הבא אורח! ע"מ לאפשר את כל הפעולות, אנא התחבר או הירשם.

הודעה

Icon
Error

32 עמודים«<1718192021>»
אפשרויות
עבור להודעה אחרונה עבור ללא נקרא אחרון
van.hezkel  
#361 נשלח : יום שני 05 ספטמבר 2011 11:35:59(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

אהלן חבר'ה!

 

אני טס עוד יומיים לקונטיקט, ואנחנו ממש רוצים לנצל את הזמן המוגבל שלנו שם [שלושה שבועות] לטיול בשביל. מצאנו איזור כניסה ויציאה שלפי החישוב שלנו יקח לנו כעשרה ימים [140 ק"מ].

ההנחה שלנו שיהיו מקומות שנרצה להשתהות בהם יותר מרגע, אז מרחקי ההליכה בכל יום יהיו שונים כנראה.

אני  אשמח לקבל מידע על התמודדות עם מזג האוויר שם לעונה [הטיולון יהיה בין התאריכים 17-28 בספטמבר], אוכל, לינה ופרטים חשובים שנסיונכם לימד אתכם!

כמו כן, זו פעם ראשונה שאני יוצא לטייל מחוץ לגבולות הארץ, ולמרות שזה מקטע קצר לזמן לא ארוך, לא הייתי רוצה לחזור משם מאוכזב כי המעטתי בערכו או כי לא הגעתי מוכן אליו..

 

תודה מראש חברים! :]

זמי1  
#362 נשלח : יום שני 05 ספטמבר 2011 15:12:09(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

לא יודע אם כל השרוטים מהאפלצ'ים כאן חוץ ממני אז מציע לך לשאול את האמריקאים בפורום של האפלצ'ים באתר trailforums

או באתר של

whiteblaze

הכי טוב.

van.hezkel  
#363 נשלח : יום שני 05 ספטמבר 2011 15:23:35(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

תודה על ההפניות, את האתר של וויטבלייז פגשתי, אבל לא הצלחתי להסיק ממנו יותר מדי.

האנגלית שלי מקשה עליי, ואני לא מצליח למצוא את הנושאים שאני צריך בשביל שיעזרו לי.

 

אני צריך בעיקר לדעת מה המצב שם מבחינת מזג אוויר ברמת אוהל\שק"ש\ביגוד. עיקר הציוד לטיולים יש לנו, פשוט אף אחד לא יודע מה מזג האוויר שאיתו נתמודד..

שוב, תודה! :]

אמנון לנגי  
#364 נשלח : יום שני 05 ספטמבר 2011 15:55:02(UTC)
אמנון לנגי


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 27/02/2003(UTC)
הודעות: 3,919
גבר
ישראל
מיקום: ירקונה

תודות: 905 פעמים
קיבל תודה: 821 פעמים ב 618 הודעות
לא יודע כמה זה עוזר לך אבל אני הלכתי באוקטובר את כל השביל במיין בשנת 1985 ומזג האוויר היה נהדר עם טמפ' של 10-15 מעלות ביום וקרוב לאפס בלילה. פעם אחת ירד עלי קצת שלג אבל זה לא היה רציני. רוב המטיילים שהולכים את כל השביל מגיעים לצפון ניו אינגלנד בספטמבר בשיא השלכת הנפלאה, אז אתם לא תהיו לבד. Amnonl40791.5400231481
זמי1  
#365 נשלח : יום שני 05 ספטמבר 2011 18:30:25(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

אם כך תתכונן למזג אויר קר, שלג וגשם. זה אומר בגדי סערה טובים, פליז חם לערב/לילה, אוהל ושק"ש -7, נעלי גורטקס, ביום יהיה לך חם בהליכה ובלילה תלבש הכל כולל גטקס, חולצות טרמיות אם צריך וכנס לשק"ש ולאוהל אם קר. ציוד חשוב אם כך- חולצה טרמית, גטקס טרמי ללילה, פליז לערב, חולצה שרוול ארוך, מעיל סערה,כיסוי גשם לתרמיל, חותלות אטומות למים  וזה יספיק. לי זה הספיק באפריל בשלג בג'ורגייה.

van.hezkel  
#366 נשלח : יום ראשון 11 ספטמבר 2011 21:56:28(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

אהלן חבר'ה!

אני וחברים שלי מתחילים ביום שישי את השביל מוויליאמס-טאון במסצ'וסטס והולכים דרומה.

אנחנו מתכננים להעביר שם עשרה ימים, ובנקודה שהזמן יעצור אותנו משם אנחנו חוזרים לעיר הגדולה..

אני אשמח לכל מידע שיש לכם לחלוק על האיזור שם!

מה קורה מבחינת השלטרים בעונה הזאת, מטיילים אחרים, ומרחקי הליכה לחובבי טיולים בינוניים ביום.

אם יש שאלות שלא שאלתי והייתי צריך לשאול, תעלו גם בבקשה!


תודה מראש! :]
van.hezkel  
#367 נשלח : יום חמישי 06 אוקטובר 2011 05:07:05(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

שלום חברים!

חזרתי שלשום מארה"ב, והטיול שלנו באפאלאצ'ים היה מוצלח מאוד!
בתוכניות הראשוניות שלנו תכננו להתחיל במיין בחלק הכי דרומי שלו ולנוע דרומה עד מפלי קנט בקונטיקט. אחרי שידידה סיפרה לנו שהיא נוסעת באותו יום כמונו לעשות קטע קצר של יום במסצ'וסטס, החלטנו לקפוץ על ההזדמנות ולקחנו איתה טרמפ והתחלנו את הטיול בהר גריילוק במסצ'וסטס.
במקום לסוע לויליאמס טאון ומשם להתחיל, סיפרו לנו על שביל שעולה דוך למצפה בפסגה של הגריילוק והלכנו על זה. לשביל קוראים ת'אנדר-בולט, ואין ספק שזה היה מאתגר - 2.5 מייל של עלייה משופעת בטירוף, שקצת הזכירה לי מסעות מהטירונות שהיו נגמרים במסע אלונקות בהר ברך ליד הרי אילת :\
אחרי שיזענו והגענו לפסגה, עלינו לתצפית וראינו רחוק רחוק! מלא מחדש למים, התייעצות קטנה עם הריינג'ר שם, והמשכנו לכיוון השלטר לאותו לילה. מארק נופל, שם השלטר,שהיה מתוחזק היטב, נקי ומרווח. מים רותחים, אורז אפוי מראש, תה, פיפי ולישון!
קמנו בבוקר בסביבות שבע, וגילנו כמה קר יכול להיות בארה"ב בלילה. כוס תה, קצת חמאת בוטנים ויצאנו לדרך. אגב, השרירים כאבו נורא אחרי העלייה התלולה של גריילוק, והיום השני שהיה מולנו, היה קל לא פחות - כמעט 17 מייל עד למחסה הבא, שכלל גם כמה עליות, התברברויות קלות וטרמפ בארגז של טנדר של בחור מקומי שציין בפנינו שהלכנו מייל בכיוון ההפוך :] אגב, הסימונים בתוך איזורי מגורים לוקים בחסר, וקל נורא לפנות בפנייה הלא נכונה, ושלא נדבר על הליכת האספלט המייגעת עד מאוד.. הגענו די שבורים למחסה, קאי-ווד שמו, אכלנו, שתינו תה, לגמנו טיפונת וויסקי וצללנו למעמקי השק"שים שלנו..
התחזוקה של השביל מאוד מפתיעה! אחרי ההוריקן שפקד את החוף המזרחי בסוף אוגוסט, הרבה מהאיזורים בשביל הפכו בוציים, וקורות העץ שפוזרו לאורך השביל הוכיחו את יעילותם ועזרו לנו להשאיר את המנעליים שלנו יבשים. כמו כן, הוויט בלייזס הופיעו בכל פעם שהסתכלת טיפה קדימה, כך שלא הייתה שום בעיה לראות את הדרך קדימה. שלטי עץ בנקודות הצטלבות שמראות כמה מיילים נותרו עד לנקודות מפתח בהמשך, ועוזרות לך לחשב כמה מיילים כבר עברת במהלך היום.
הליכה מישורית ורגועה ביום השלישי, ומפגש ראשון עם מטיילים על האפלאצ'ים! פה נחשפנו למנהג של החבר'ה שעושים קילומטרז'ים גבוהים על השביל - טרייל ניימז! שאלנו שני חבר'ה לשמות שלהם, והתשובה שקיבלנו הייתה "היי, נייס טומיט יו, מי ניים איז שיקאגו בול, אנד תי'ס איז מיי סון - פיניוס"! מבולבלים, החזרנו להם משהו כמו - "הו, קול ניימז.. וואט איז ת'י סורס אוף יור ניימז?", ואז כבר קיבלנו הסבר על המסורת של טרייל ניימז, ועל הגסט בוקס שנמצאים בשאלטרים, שהמטיילים רושמים בהם כל פעם שהם מגיעים לאחד, וככה הם יכולים לעקוב אחרי חבר'ה אחרים שהם פגשו במהלך הטיול, ולהשאיר הודעות אחד לשני. הגענו למחסה באוקטובר מאונטן, מרק חם עם חתיכות ביף ג'רקי [כשר למהדרין מחנות בקווינס!], פיפי ולישון.
יצאנו לדרך ליום הרביעי, ממש בציפייה להגיע למחסה הבא – אפר גוס קאבין. 10 מיילים מפרידים בערך בין אוקטובר מאונטן לבקתה בגוס פונד, כשבדרך עוברים בפסגה של הר בקט. אגב, הר בקט, בחור שפגשנו לקראת סוף הטיול סיפר לנו שהוא היה בפסגה יום אחרי שאנחנו היינו שם והצליח לקלוט שם דוב ברח ממנו! קצת התבאסנו כשהוא סיפר לנו את זה, כי אחרי כל הסיפורים על דובים וחיות אחרות על השביל, היינו צמאים למחזה של דב!
הגענו לבקתה בגוס פונד, שם פגשנו את ה"משגיח" של האיזור, ג'ון שמו, שאמר לנו שכדאי לתת טבילה באגם לפני שיורד החושך, וכך עשינו. מחזה מדהים! מזח קטן, טבילה נעימה במים, עצים מסביב.. תענוג. חזרנו לבקתה וגילינו עד כמה הת"ש גבוהה! בית קיט אמריקאי מתחילת המאה ה20, שנבנה מעץ בשם אמריקן צ'סנט, עץ שנכחד בגלל מחלה כלשהי, ועכשיו מנסים לגדל אותו מחדש. בקומה הראשונה פינת אוכל, איזור מגורים עם ספה, ספרים, אח ומשחקי קופסא. מאחורה נמצא המטבח, שמאובזר בדי והותר כלים, כולל פלטת גז[!!] לשימוש המטיילים. בקומה השנייה 15 מיטות ומזרנים למטיילים – מאוד מרווח ונקי.
העצירה בבקתה התבררה כמשתלמת במיוחד – בבוקר כשכמנו היה קנקן קפה על השולחן, ומצאנו את ג'ון מטגן לנו פנקייקים עם שוקולד! במהלך הזלילה התחיל לרדת גשם די רציני שנמשך עד שעות הצהריים, דבר שמנע מאיתנו לצאת לדרך שכן לא היינו ערוכים לגשם בכלל. החלטנו לנצל את יתרונות המקום עוד קצת, אז לקחנו את הקנו של ג'ון לסיבוב בשני האגמים, ובתמורה הצענו לג'ון שנעזור למלא את כ-ל הג'ריקנים הריקים שלו בנביעה שנמצאת בצד השני של האגם. עוד לילה בבקתה, עוד בוקר רווי פנקייקים, והופ יצאנו לדרך.
בדרך למחסה הבא שלנו, מתקרבים כבר לקונטיקט, פגשנו שני זוגות מטיילים עם זוג כלבים פורטוגזיים, אישה מבוגרת עם רועה גרמני, ועוד בחור עם סוג של כל זאב אפריקאי מדהים! בדרך למאונט ווילקוקס התלבטנו לאיזה שלטר נלך, והשמועה אמרה שהשלטר הצפוני לא מתוחזק ושורץ יתושים. אחרי התייעצות קלה החלטנו להמשיך למחסה הדרומי, ושם, להפתעתנו, מצאנו שני מחסות במרחק של פחות ממאה מטר אחד מהשני ובערך מיליון יתושים! מסתבר שכל האיזור שורץ יתושים לוחמניים למדי, שפשוט לא ידעו שובע מאיתנו, השאירו אותנו ערים בלילה מתגרדים ומתבכיינים!
כשהתעוררנו ליום השביעי בשביל, היינו מוכים קשות, והתוצאה הייתה אחת-אפס ליתושים. קצת דאורדורנט סטיק להרגעת גירוד העקיצות, תה, חמאת בוטנים ויצאנו ליום קצר במיוחד. 4 מייל הפרידו בין המחסה במאונט ווילקוקס דרום לבין המחסה הבא שלנו, טום לנארד. 4 מייל של הליכה איטית, המון התבוננות ביער שמסביב, נחש, צפרדעים ומשו שנראה כמו טריטון, אבל לא הצלחנו להשיג את השם הוודאי של הלטאות החמודות האלה [לטאות קטנות בגודל זרת, בצע אדום בהיר מעט ונקודות צהובות, מישהו מכיר?]. קצת לפני שהגענו לטום לנארד, מרפי קפץ לביקור והמטיר עלינו ממיטב גשמו. הלילה החלטנו לפתוח את האוהל ולישון בתוכו ולמנוע בכל מחיר חדירה של יתושים לשק"ש. תלייה של הבגדים הרטובים [דבר שהתברר כטעות חמורה בבוקר – הבגדים נדמו עוד יותר רטובים מהלחות], מרק, קצת נודלס, פיפי ולישון.
התעוררנו בבוקר, התארגנו והתחלנו לצעוד את היום השמיני. בדרך פגשנו מטייל שעשה את דרכו צפנו, ובנדיבותו בדק בשבילנו את מזג האוויר בפלאפון שלו. הבשורה המרה נחתה עלינו משמיים – גשמים עזים שצפויים לרדת באיזור החל משעות הצהריים, ותחזית זהה לשלושת הימים הבאים גם כן. הגענו למסקנה שלא נספיק להגיע באותו היום למחסה הבא שלנו בהר אוורט, והחלטנו לתת דוך לעיירה הקרובה, שייפילד, ולקרוא לקרובים לאסוף אותנו. ירדנו מההר לכביש אספלט, והמשכנו איתו עד רוט 7. כיוונו שעל הכביש, שלושה מטיילים עם תיקים מתחת לשמיים קודרים, יצליחו לעצור טרמפ בקלות יחסית, אבל ההפך הוא הנכון – אף אחד לא עצר, הלכנו ברגל חמישה מייל לאורך רוט 7 עד שהגענו לדיינר מקומי. נכנסנו, התיישבנו, הזמנו פיצה. באותו הרגע נפתחו השמיים והגשם התחיל לרדת – מרפי, אכזבת.
בזמן ההמתנה לקרובים בדיינר, התידדנו עם בעל המקום, שהתברר להיות יווני מהאי רודוס, חובב ישראל, ושונא טורקיה מושבע – ציזיקי וקפה על חשבון בעל הבית, צפירה משברולט פיקאפ אדומה, כניסה פנימה והלאה לשרמן קונטיקט למקלחת חמה, פיפי ולישון.


ת'נק יו אפאלאצ'יאן, איט ווטז א פלז'ר! הופ טו סי יו סון!
                                                            Van Hezkel
                                                             Mangus
                                       & Anthrax                                       
io_travel  
#368 נשלח : יום חמישי 06 אוקטובר 2011 13:32:26(UTC)
io_travel


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 22/05/2011(UTC)
הודעות: 1,152

תודות: 1171 פעמים
קיבל תודה: 421 פעמים ב 223 הודעות
יפה! ממש נהנתי לקרוא. תודה על השיתוף!
ענבר.
ענבר.
זמי1  
#369 נשלח : יום חמישי 06 אוקטובר 2011 14:57:55(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

תמונות בבקשה בפיקסה

van.hezkel  
#370 נשלח : יום חמישי 06 אוקטובר 2011 20:45:34(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

התמונות לא במיטבן, מלצמה די ישנה ומקרטעת.
תהנו :]

תמונות
זמי1  
#371 נשלח : יום שישי 07 אוקטובר 2011 03:05:45(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

סנדלים? יופי של תמונות, מחזיר אותי אחורה ל-2004.

van.hezkel  
#372 נשלח : יום שישי 07 אוקטובר 2011 16:56:08(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

כן כן.. היו גם יומיים שהבחור הלך בכלל יחף!
אגב, במבחן התוצאה לטווח הקצר - לא משתלם בכלל, רגליים מטונפות, שפשופים חזקים וחתכים די עמוקים. במשך שבוע אחרי הטיול הרגל עדיין נראתה שחורה, וזה אחרי המון שיופים ועבודה על כף הרגל.
לטווח הרחוק - אני אקצר את הסיפור, כי לנו הנושא הניב ים של ויכוחים בשביל, הבן אדם קרא ספר שטוען שנעליים זה לא בריא ושהכל זה עבודה בעיניים בשביל לעשות עלינו כסף, אז הוא לקח את זה לקיצון.. נראה עוד כמה שנים למי יהיו יותר כאבי גב :]
van.hezkel40823.5811111111
זמי1  
#373 נשלח : שבת 08 אוקטובר 2011 15:31:09(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

רק לידיעה -יש שגעון רשמי להליכה יחפים בכלל ובשבילים בפry,חפש בגוגל תחת

barefoot hiking

van.hezkel  
#374 נשלח : שבת 08 אוקטובר 2011 20:42:57(UTC)
van.hezkel


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/09/2011(UTC)
הודעות: 22

יאפ.. קראתי גם שפר בנושא - נולד לרוץ. יש שם נקודות מעניינות אבל בכל זאת, אני בחרתי ללכת עם הנעליים שלי.

אגב, סיפרו לנו בשביל על שתי בחורות שהלכו את כל שביל האפלצ'ים יחפות, ונראה לי שהן כתבו אפילו ספר על זה.
waterboy  
#375 נשלח : יום ראשון 09 אוקטובר 2011 22:21:27(UTC)
waterboy


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: חבר
הצטרף: 11/03/2005(UTC)
הודעות: 493

תודות: 25 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים ב 37 הודעות

תמונת KATAHDIN   שלי 
פסגת ההר נכבשה ב 29-9-2011 וסיימה מסע שהחל ב

1-4-2011

רק נחתתי לפני כמה שעות זמי140827.7286805556
imtl  
#376 נשלח : יום ראשון 09 אוקטובר 2011 23:48:09(UTC)
imtl


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/08/2007(UTC)
הודעות: 1,475
גבר
ניו זילנד

תודות: 37 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים ב 87 הודעות
עד שאין תמונה אתה בחזקת חשוד.... לא מאמינים!
"In a hundred ages of the gods I could not tell thy of the glories of the Himalayas"
http://yetithruhikes.blogspot.com
waterboy  
#377 נשלח : יום שני 10 אוקטובר 2011 02:55:11(UTC)
waterboy


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: חבר
הצטרף: 11/03/2005(UTC)
הודעות: 493

תודות: 25 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים ב 37 הודעות
איזה מאנייק... אני אחכה לזמי עם הפתרונות המחשביסטיים שלו .

זמי : התמונה בערך 700 ומותר להעלות רק 500 אולי אני אשלח לך ואתה תפרסם ?
imtl  
#378 נשלח : יום שני 10 אוקטובר 2011 03:18:56(UTC)
imtl


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 05/08/2007(UTC)
הודעות: 1,475
גבר
ניו זילנד

תודות: 37 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים ב 87 הודעות
פףףף כולה ת'רו הייק של האפלצ'ים... לא שווה אפילו את מאמץ להעלות תמונה

חח גדול חבר... מחכה לרשמים.
"In a hundred ages of the gods I could not tell thy of the glories of the Himalayas"
http://yetithruhikes.blogspot.com
זמי1  
#379 נשלח : יום שני 10 אוקטובר 2011 16:32:10(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

צמצם צמצם,אין ברירה או תעלה לפיקסה

כל הכבוד. לא פשוט והצלחת.

זמי140826.5649768518
waterboy  
#380 נשלח : יום שני 10 אוקטובר 2011 17:18:48(UTC)
waterboy


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: חבר
הצטרף: 11/03/2005(UTC)
הודעות: 493

תודות: 25 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים ב 37 הודעות
זמי1 כתב/ה:

צמצם צמצם,אין ברירה או תעלה לפיקסה


כל הכבוד. לא פשוט והצלחת.700 זה המצומצם (rar). אני מעביר את התמונות עכשיו מהאימייל למחשב ומחליט אילו לשלוח לנשיונל ג'יאוגרפיק...

יש כמובן סיפורים ואצטרך לשבת עם הקומפניין ((הדאטה בוק היה בכיס המכנס (מכנס אחד החזיק כל השביל,צריך גם לעשות סקירה על הציוד הא? לא תוותרו לי ) בשליפה והקומפניין בתרמיל למעלה.)) כדי להזכר בהכל.
בימים הקרובים אתיישב לכתוב (וכנראה הרבה)

*זמי אני שולח לך אימייל עם התמונה
** אין לי את האימייל שלך. תשלח לי בהודעה פרטית?waterboy40826.5977662037
משתמשים הצופים בדיון זה
32 עמודים«<1718192021>»
עבור לפורום  
אינך יכול/ה לכתוב דיונים חדשים בפורום זה.
אינך יכול/ה להגיב לדיונים בפורום זה.
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך בפורום זה.
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך.
אינך יכול/ה ליצור סקרים בפורום זה.
אינך יכול/ה להצביע לסקרים בפורום זה.