ברול הבא אורח! ע"מ לאפשר את כל הפעולות, אנא התחבר או הירשם.

הודעה

Icon
Error

6 עמודים123>»
אפשרויות
עבור להודעה אחרונה עבור ללא נקרא אחרון
רוני  
#1 נשלח : יום רביעי 10 ינואר 2007 23:03:23(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

הלכתי השנה בארה"ב שלושה שבילים שהם הרבה פחות מוכרים ומטוילים מהשבילים שאנחנו בד"כ מזכירים כאן בפורום (שביל האפאלצ'ים, הPCT וה CDT).  

התכוונתי לכתוב על כל שלושת השבילים כאן בפורום, אבל עקב גל העצלות האדיר שתקף אותי כשחזרתי ארצה, ובגלל האדישות הכללית ששורה כאן בפורום דחיתי את הכתיבה עד עכשיו.

 אני עדיין מתעצל לכתוב על כל שלושת השבילים, במיוחד שאני בספק כמה אנשים בכלל יטרחו לקרוא את דברי הטרחניים, ולכן כפשרה החלטתי לכתוב רק על אחד השבילים ולתת לכם לבחור על איזה שביל לכתוב.

מדובר בשלושה שבילים שונים מאוד זה מזה.  שביל פלורידה שהוא באורך 2000 ק"מ מתאים רק לחודשיים שלושה הליכה חורף  (האקלים בחלקו סוב טרופי) והוא שטוח לחלוטין, מעניין מאוד מבחינה החי והצומח וקצת פחות מבחינת הנוף (הזכרתי שהוא שטוח?). יותר אנשים מטפלים בשביל (על ידי כיסוחו במכסחת דשא!) מאשר הולכים אותו.

השביל השני הוא שביל קולורדו שהוא באורך כ 1000 ק"מ (למרות שאפשר לצרף לו חלקים של ה C.D.T ולהגיע לאלפי קילומטר). מדובר בשביל שמתאים לחודש וחצי חודשיים הליכה בקיץ (צריך לשים לב לחודש הספציפי בגלל סופות הברקים).  השביל  מגיע לגבהים של 4-4.5 קילומטרים - והוא די קשה, במיוחד אם יש לכם בעיה עם אוויר דליל בגבהים. מדובר בשביל מוכר ודי מטויל, בעיקר בגלל הנופים המדהימים.

השביל השלישי הוא הPACIFIC NORTHWEST TRAIL - הPNT שהוא שביל ממש, אבל ממש לא מוכר ובממוצע אפשר לספור על יד אחת את מספר האנשים שעושים את כל השביל. אורך השביל כ 2000 ק"מ מקו פרשת המים במונטנה לאוקינוס השקט במדינת וושינטון, פחות או יותר במקביל לגבול הקנדי. לוקח לעשות אותו שלושה חודשים (אלא אם כן אתם הלכים ישראלים שחצנים ומטומטמים שמנסים לעשות אותו בחודשיים). השביל הוא מאוד מעניין מבחינת אקלים, נופים וכו, והוא הכי נידח, אבל הוא גם קריעת תחת לא נורמלית, ולעומתו שביל האפאלצ'ים ושביל קולורדו מרגישים שטוחים.

זהו, כתבתי קצת על השבילים. אם אתם מעוניינים לשמוע על אחד השבילים תבחרו אותו בסקר. אם מעט אנשים יענו על הסקר יהיה לי תירוץ מושלם להמשיך להיות עצלן ולא לכתוב כלום...

מממן
אמיר משולם  
#2 נשלח : יום חמישי 11 ינואר 2007 20:16:18(UTC)
Amir Meshulam


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 10/11/2013(UTC)
הודעות: 370

תודות: 4 פעמים
קיבל תודה: 68 פעמים ב 37 הודעות
האמת ש ה PNT נשמע כרגע מאד מעניין ואפילו דיי אקטואלי לאתגר חדש אחרי ה PCT...
thorny_devil  
#3 נשלח : יום רביעי 07 פברואר 2007 12:56:01(UTC)
thorny_devil


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 25/11/2006(UTC)
הודעות: 41

שלום לחברי הפורום, אחרי שעות בילוי פה, ורצון לעשות את שביל ישראל במרץ, אחי החליט להתחתן במרץ ודפק לי את התוכנית.... מה שכן, הוא מתחתן בארה"ב , באלבקרקי ניו-מקסיקו.... ולכן חשבתי על ביצוע טיול תרמילאים קצר של חודש חודשים באזור ....

יש פה חברה עם ניסיון  של טיולים בארה"ב ולכן רציתי להתייעץ איתכם על טיולים שם...

מצאתי את אתר רשות הפארקים האמריקאית אבל אין שם יותר מידי מידע ספציפי על טרקים..

אני מחפש מקור מידע על ביצוע טיליום יומיים וטרקים באזור (מדינות ניו מקסיקו, אריזונה קולורדו, הרי הרוקי ) וכו כן אם מישהו יכול לתת לי פרטים על צורת הטיול שם ..... אני יסביר למה אני מתכוון, לאחרונה חזרתי מנ"ז המדהימה.... בטרקים של של כמה ימים ישנה אופציה של לינה בבקתות (חוסך את הצורך באוהל) או באתרי קמפינג, בכל מקום כזה יש גם מים זמינים (רק צריך להרתיח.... בקיצור תנאים נוחים בהחלט לטרקים, השאלה איך זה שם ?

בכלל איך עובד העסק... אני מטייל איך שבא לי, צריך אישורים, איפה ישנים וכו' וכו' ...  (שוב אם יש איזה מקור מידע טוב,איזה אתר של טרקים.... גם לינק יעזור הרבה)

לפי אתר פארקים של ארה"ב מצאתי כמה טרקים באזור הגרנד קניון אבל עושה רושם שאתרי הקמפניג שלו כבר מלאים עד אפס מקום (אני מדבר על סביבות אפריל..) יכול להיות שמדובר רק עלך אתרי הקראוונים? ויש לאוהלים מקום אחר חופשי בלי צורך בהזמנת מקום ? או שפשוט זהו ונגמר המקום ?! 

בקיצור אשמח לכל עזרה שהיא ... תודה מראש ...

 

  

אמיר משולם  
#4 נשלח : יום רביעי 07 פברואר 2007 15:18:09(UTC)
Amir Meshulam


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 10/11/2013(UTC)
הודעות: 370

תודות: 4 פעמים
קיבל תודה: 68 פעמים ב 37 הודעות

לפי המעט שאני יודע, כדי להסתמך על לינה בפארקים מסודרים בארצות הברית אתה צריך להזמין לפחות איזה חצי שנה מראש, ככה שטיול ללא אוהל נראה לא סביר (אלה אם אתה מטייל באפלצ'ים אבל זה דיי רחוק לך)... אולי מישהו אחר מכיר מסלולים בדרום מערב שיש בהם שלטרים...

בכל מקרה, מה בקשר ל PCT? חודש חודשיים על ה PCT נשמע כמו חוויה בהחלט ראוייה.

בטח רוני עוד מעט יגיב להודעה שלך, והוא, כידוע, מכיר כל פיסת אבן ושביל בארצות הברית...

 

אמיר משולם39120.5133680556
morgal  
#5 נשלח : יום רביעי 07 פברואר 2007 20:35:19(UTC)
mor


דירוג: שביליסט

קבוצות: חבר
הצטרף: 17/01/2007(UTC)
הודעות: 17
ישראל

היי
עשיתי טיול תרמילאים לפני כ- 8 שנים בארה"ב. טיילתי בעיקר בפארקים.
הייתי עם אוהל ולא הזמנתי בשום מקום מראש ולא היתה שום בעיה. גם בגרנד קניון שאמרו שלמטה מלא ואין סיכוי- ירדתי למטה והיה מקום לאוהל.
כמעט ואין בקתות בטרקים אלא רק עם אוהל. לגבי מסלולים- צריך לחפש אבל קיימים מלא אתרים על הנושא.

תהנה, בארה"ב יש הרבה טבע והרבה מה לראות..
רוני  
#6 נשלח : יום חמישי 08 פברואר 2007 03:59:04(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

אלבקורקי היא נקודת זינוק מצויינת להמון הליכות באזור ניו מקסיקו.  העיר הזו היא בגובה כ ק"מ וחצי מעל פני הים והיא נמצאת בין שני רכסי הרים רציניים. הגבוה מביניהם הוא המערבי, לא הייתי עליו ואני לא זוכר את שמו, אבל נדמה לי שיש שם פסגות שמגיעות ל3-4 ק"מ. הרכס המזרחי הוא לא ממש רכס אבל הוא במקרה קו פרשת המים היבשתית  שם יש שביל שכן עשיתי ושגמור רק בחלקו הקטן (CONTINENTAL DIVIDE TRAIL  ) בניו מקסיקו ושמגיע עד לקנדה.    אני יכול לדבר מניסיון אישי רק על השביל הזה, אבל כאן מאוד קריטית התקופה בשנה, וכמות השלגים באותה שנה. בדרום ניו מקסיקו רוב השביל מאוד דומה לחלקים היותר משמימים של שביל ישראל בנגב, והוא רובו בדרכי עפר.  יש קטע של כמה ימים בנהר הגילה, שהוא ממש מגניב, וכולל 99 חציות של הנהר בחלקו התחתון ויותר מזה בנחל המרכזי שיוצר אותו.  ממש מגניב, במיוחד שיש שם בכמה מקומות מעינות חמים.  שוב, זו בעיה אם אין לך תזמון טוב.  כשעשיתי את הנהר בתחילת מאי (בשנת גשמים גדולה) המים הגיעו עד המותניים בחציה אחת (הנהר לא כל כך גועש, אז זה לא היה מסוכן), אבל כמה ימים לפני כן לא הייתי יכול לעשות את הנהר, כי הוא היה גבוה מדי.

בצפון ניו מקסיקו יש קטעי הליכה ממש מגניבים, חלקם בגובה 10,000 רגל, אבל שוב השלג יכול להיות בעיה (ולא תדע זאת עד סוף אפריל).   קולורדו (שהיא צפונית לניו מקסיקו) מחוץ לתמונה לפני יוני בגלל השלג אלא אם כן תהיה הפשרה חסרת תקדים באזור.

עוד אופציות.  ישנו שביל בשם GRAND ENCHANTMENT TRAIL שידיד שלי סיפר לי עליו (הוא אמור להיות עליו כרגע ויהיה כנראה הבנאדם השני שעשה את השביל) והוא הולך מאלבקורקי לפיניקס, וכנראה מתאים פיקס לעונה. עוד אופציה היא ההידיוק טרייל (לא בטוח איך כותבים את זה) שהולך מפארק ZION לגרנד קניון. שוב, נדמה לי שרק אדם או שניים עשו את השביל הזה ברציפות.

לגבי בקתות, תשכח מהם. פרט לשביל האפאלצ'ים תוכל לספור על יד אחת את כל הבקתות שנמצאות על כל שביל אחר.   הביורוקרטיה היא ממש לא בעיה חוץ מהפארקים הלאומיים בארה"ב (כמו הגראנד קניון), שגם בהם בד"כ למצוא מקום הוא לא כזה בעיה אם אתה לא בשיא העונה.  צפיפות האוכלוסין בניו מקסיקו ממש נמוכה (לא במקרה פוצצו שם את פצצת האטום הראשונה) והרבה מהשטחים היותר מעניינים לנו - הרים, נהרות וכו' - הם שטחים ציבוריים שבהם אתה יכול ללון בלי בעיה. 

אני יכול להמשיך לקשקש כאן עוד ועוד אבל האמת שאתה צריך להיות יותר ספציפי.  אתה רוצה לצאת לסוף שבוע? שבוע? חודש?  לחזור כל פעם לאלבקורקי? מתי בדיוק ?  אני גם לא ממש שולט בכל השבילים שציינתי, למרות שאולי אתחיל לבדוק בעצמי (לא הייתי אף פעם בגראנד קניון).    לדעתי תמצא מקורות טובים באינטרנט לטיולים באזור אלבקורקי, כי זה המקום היחידי בניו מקסיקו שיש קהילה של מטיילים.

 

רוני  
#7 נשלח : יום חמישי 08 פברואר 2007 05:25:54(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

התחלתי לבדוק לגבי הGET ומצאתי את האתר שיש בו הכל כולל מפות של השביל באזור אלבקורקי. http://www.simblissity.net/get_maps.shtml    .   תרשום אם אתה מתחיל לבדוק את האופציות, כי זה מעניין גם אותי.

 

אגב, ניו זילאנד.   שמעתי שיש שם שביל ארוך שחוצה את שני האיים.  אתה יודע משהו על זה?  וכמה עולה טיסה לשם?

thorny_devil  
#8 נשלח : יום שישי 09 פברואר 2007 03:14:19(UTC)
thorny_devil


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 25/11/2006(UTC)
הודעות: 41

טיסה לניו-זילנד זה משהו בסגנון 1800$ (כולל מיסים) פחות או יותר, תלוי בעונה ...

לא שמעתי על אף שביל שחוצה את כולו, אבל אני לא יתפלא אם קיים אחד, תרבות הטיולים שם היא אחד הדברים המופלאים יותר .....  גם באוסטרליה לא חסר טרקים ארוכים (חבר שלי עשה את ה"ביבילבום" בדרום מערב ... משהו כמו 1000 ק"מ... בכלל אזור המערב מדהים...)

אין לי תכנון ספציפי, אני לא מתנן לעשות משהו כמו חוצה ישראל וכו', אלא יותר בקטע של טרקים קצרים, של עד כמה ימים, לנוח טיפה (חזרה אצל אחי ) או באיזה אכסניה, ולהמשיך לבא בתור.. וככה לנסות לחרוש קצת את האזור ...

קיבלתי לינק טוב אם זה מעניין מישהו , מתוך אתר בקפאקר ....http://backpacker.trimbleoutdoors.com/backpacker/home.aspx

 

omerdagan84  
#9 נשלח : יום שלישי 17 אפריל 2007 02:18:41(UTC)
omerdagan84


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 14/04/2007(UTC)
הודעות: 3

איפה אפשר למצוא מידע על הLONG TRAIL בVERMONT מפה סיפור דרך או כל דבר שיעזור לי

נ.ב.
לכל המעוניין יש בעיה עם מנוע החיפוש באתר
יענקל'ה סער  
#10 נשלח : יום שלישי 17 אפריל 2007 08:08:07(UTC)
יענקל'ה סער


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 16/03/2006(UTC)
הודעות: 6,762
גבר
ישראל

תודות: 290 פעמים
קיבל תודה: 595 פעמים ב 408 הודעות

הינה לינק:

http://www.greenmountainclub.org/page.php?id=203

כבר אין בעיה בחיפוש האתר. לפחות לא אצלי.

NATURE DOESN'T NEED PEOPLE
PEOPLE NEED NATURE
רוני  
#11 נשלח : יום שלישי 17 אפריל 2007 20:07:20(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

לדעתי לא תמצא מי יודע מה לגבי הLONG TRAIL כאן בפורום. רוב ההסברים לגבי שביל האפאלצ'ים תקפים לגביו, ובסה"כ יש רק 170 (מתוך 270) מייל של שביל שלא חופף לאפאלצ'ים. חיפוש קצר בGOOGLE ימצא לך שפע של איפורמציה.  אני חושב שהשביל מסומן אפילו באטלסי כבישים רגילים.

בגדול הLT הוא השביל הארוך הראשון בארה"ב (מכאן שמו) והוא היווה השראה לשביל האפאלצ'ים, שהיווה השראה לשביל ישראל,  וכו' וכו'. השביל מאוד נחמד, חוץ מרוב 50 המייל הצפוניים, שהם קשים וממועטי נופים. ההגעה לקצהו הצפוני בעייתית טיפה, אבל סביר שבעזרת טרמפים תוכל לשם, ואולי תוכל לקבל הסעה אם תתאם בפורומים השונים, מאנשים אחרים שמתחילים בספטמבר.

 

בהצלחה

רוני  
#12 נשלח : יום חמישי 29 נובמבר 2007 18:27:34(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

בשעה טובה ומוצלחת חזרתי אתמול לארץ מארה"ב.

הצצתי במה שנכתב בפורום בהעדרי וכל מה שאני יכול לומר זה - ואו.  ההתרכזות של חברי הפורום בשביל ישראל עשתה לו רק טוב. מאתר שהיה לפני כמה שנים במה לבוגרים ישראלים של שביל האפאלצ'ים לכתוב זה לזה, הפורום הפך לאתר מועיל מאד לגבי שביל ישראל ושבילים אחרים.

מהיכרותי עם פורומי אינטרנט דומים (וגדולים יותר) על שבילים בארה"ב אני יכול להגיד שהשוואה איתם רק תחמיא לאתר שלנו. למרות גודלו הצנוע של האתר (טבעי לאתר בישראל לעומת אתרים בארה"ב) כמות המידע האיכותי והמיקצועי שבו מאוד גבוהה, ואפילו מעט ההודעות המסחריות שבו נכתבות\מנוהלות בטוב טעם. (לפחות זה הרושם הראשוני שקיבלתי). אני לא נותן מחמאות בקלות, אבל מגיע כאן קרדיט לחברי הפורום (וזמי בראשם).

שימי  
#13 נשלח : יום חמישי 29 נובמבר 2007 18:37:39(UTC)
שימי


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 22/10/2007(UTC)
הודעות: 408

ברוך שובך לארץ רוני מקווה  שנהנית מקווה שתשתף אותנו מעט מחוויותיך בארה"ב של אמריקה שימי
רוני  
#14 נשלח : יום חמישי 29 נובמבר 2007 18:55:10(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות

ואשר לגבי (ואני לא חושב שזה מעניין מישהו, אבל אני אכתוב בכל זאת).     

לא עשיתי השנה שום דבר חדש - רק הלכתי את רוב הPCT שוב הקיץ ושליש האפאלאצ'ים בסתיו הזה. כיוון שלא עשיתי שום דבר חדש, לא הרגשתי שיש לי שום דבר חדש לכתוב, וזו הסיבה לשתיקה הממושכת שלי בג'ורנלס ובפורום שלי.

עקב ההתמקדות המוצדקת של הפורום בשביל ישראל, אני לא חושב שיש לי מי יודע מה לתרום בנושא, ולכן השתיקה החלקית שלי תימשך.

מכיוון שעלתה כאן השאלה לגבי הPCT, שביל שעליו אני יודע קצת יותר, אני יכול רק לומר שני דברים שהובררו לי השנה ביתר שאת: הליכה רצופה של שביל כמו הPCT או האפאלצ'ים במשך חמישה חודשים או יותר היא ארוכה מדי לרוב ההלכים (לא לכולם). מהניסיון המוגבל שלי מעבר לחודשיים שלושה (ולפעמים פחות) רוב ההלכים נשחקים מנטאלית, ומתחילים להתייחס להליכה כאל מטלה וכתוצאה מכך רק רוצים לסיים ולגמור עם השביל. הליכה רצופה של 1500 ק"מ ופחות אולי נשמעת פחות מרשימה מהליכה של 4000 ק"מ אבל לרוב האנשים היא תהיה הרבה, הרבה יותר מהנה.

העצה השניה שאני יכול לתת ספציפית לגבי הPCT היא לא להקשיב לעצות. כל שנה שונה בצורה קריטית מאחרת, בנושא שלג, גשם וכו'. אדם שיתן לכם עצות, יתבסס בהכרח על הניסיון שלו מהשנה שהוא עשה את השביל. ולמשל ב2003 סבלתי מהיפותרמיה פעמיים בדרום קליפורניה במאי, בשתי סופות גשם שונות.  השנה לעומת זאת לא ירד גשם רציני עלי במשך שלושה חודשים אבל אנשים שהתחילו שלושה ימים לפני היו צריכים להיות מחולצים בסופת שלג. העצות מכולנו יהיו לגמרי שונות זה מזה.

רוני  
#15 נשלח : שבת 23 ינואר 2010 22:40:37(UTC)
רוני


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/02/2004(UTC)
הודעות: 389

קיבל תודה: 2 פעמים ב 2 הודעות
בתגובה למה שמישהו בפורום שאל אותי:
עשיתי אביב שעבר (מרץ עד מאי) את שביל אריזונה. שביל באורך 1300 ק"מ באריזונה (מדינה מדברית ושטופת שמש בדרום מערב ארה"ב). דווקא שביל מאוד נחמד שקרוב ל 95% ממנו גמורים.
השביל חוצה את אריזונה מדרום לצפון ועובר דרך אטרקציות כמו הגרנד קניון והוא אידיאלי לעשות באביב או בסתיו.
השביל הזה מתחיל לתפוס תאוצה, במיוחד עכשיו שהוא קיבל מעמד של NATIONAL SCENIC TRAIL במרץ האחרון והוא מצטרף בכך לרשימה של כעשרה שבילים בסטטוס הזה כמו האפאלצ'ים הPCT וכו'.


אם מישהו חושב אולי לעשות אותו בעתיד, אני אשמח לענות כאן על שאלות. אחרת אני די מתעצל לכתוב דוח מלא על השביל.

אה, כן. עשיתי גם בספטמבר את SUPERIER HIKING TRAIL . שביל מאוד נחמד באורך 300 ק"מ לאורך אגם סופריור בצפון ארה"ב. גם אותו אידיאלי לעשות במאי\ספטמבר,אוקטובר והוא שביל ממש נחמד וקל מאוד לוגיסטית לעשות ב3 שבועות. (וגם במקרה הזה אני מתעצל לכתוב דיווח מלא, אלא אם כן מישהו באמת מעוניין לעשות).
זמי1  
#16 נשלח : יום ראשון 24 ינואר 2010 13:00:46(UTC)
זמי1


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 14/11/2005(UTC)
הודעות: 5,609
ישראל

קיבל תודה: 101 פעמים ב 73 הודעות

כמי תמיד- אתה שופע מידע ומגרה את הדימיון.לא אתה- התיאורים. אל תיקח את זה אישית...

gollum  
#17 נשלח : שבת 13 פברואר 2010 20:38:22(UTC)
gollum


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 12/09/2009(UTC)
הודעות: 30

קיבל תודה: 4 פעמים ב 2 הודעות
תמונות?
אמנון לנגי  
#18 נשלח : יום ראשון 14 פברואר 2010 22:13:24(UTC)
אמנון לנגי


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: מנהל כללי
הצטרף: 27/02/2003(UTC)
הודעות: 4,020
גבר
ישראל
מיקום: ירקונה

תודות: 926 פעמים
קיבל תודה: 839 פעמים ב 634 הודעות

האתר של שביל אריזונה שופע אינפורמציה.

oded  
#19 נשלח : יום רביעי 03 נובמבר 2010 23:18:38(UTC)
oded


דירוג: שביליסט בכיר

קבוצות: חבר
הצטרף: 19/04/2008(UTC)
הודעות: 364

קיבל תודה: 7 פעמים ב 4 הודעות
ספרתי ליענקלה בדרך למפגש הפורום על אתר שנתקלתי בו במקרה, ועכשיו מצאתי אותו שוב, וחשבתי שאולי זה יענין את החברים בפורום שמתכננים על שבילים באמריקה.

NCTA
השביל יוצא מצפון דקוטה ועושה את דרכו דרך מישיגן ו"ארץ האגמים" עד צפון מדינת ניו יורק, מהחוף המערבי לחוף המזרחי.

האתר שהוליך אותי לאתר של השביל הוא אתר ששייך לאדם בשם ריק הלברט מצפון מערב מישיגן והוא חבר במועדון"Grand Traverse Hiking Club " שעוסק בין השאר בסימון השביל באיזור צפון מערב מישיגן.
האתר של ריק

השביל באורך 4500 מייל +, והושלם רק בחלקו. הוא אמור להתחיל בcrown point, NY (צפון מדינת ניו יורק) ולהסתיים באגם סאקאקאווה, שבצפון דקוטה.
ריק הלברט הוא חובב אוטראלייט ויש באתר שלו פירוט וייעוץ לגבי ציוד אולטראלייט והשימוש בו, וכולל גם רשימת ציוד לתנאי שלג.

מפת "שביל ארץ הצפון" NCT
יענקל'ה סער  
#20 נשלח : יום רביעי 03 נובמבר 2010 23:50:45(UTC)
יענקל'ה סער


דירוג: שביליסט בכיר

Medals: שביליסט מומחה: מדליה זו הוענקה עבור תרומה לפורום בידע ובזמן וחלוקת הניסיון בשבילים בעולם עם גולשים אחרים

קבוצות: חבר
הצטרף: 16/03/2006(UTC)
הודעות: 6,762
גבר
ישראל

תודות: 290 פעמים
קיבל תודה: 595 פעמים ב 408 הודעות
לפי התוואי על המפה אייל יסיים את השביל הזה בחמישה חודשים.  הרים אין בתוואי הזה אולי קצת במדינת ניו יורק. MIDWEST אופייני.
NATURE DOESN'T NEED PEOPLE
PEOPLE NEED NATURE
משתמשים הצופים בדיון זה
6 עמודים123>»
עבור לפורום  
אינך יכול/ה לכתוב דיונים חדשים בפורום זה.
אינך יכול/ה להגיב לדיונים בפורום זה.
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך בפורום זה.
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך.
אינך יכול/ה ליצור סקרים בפורום זה.
אינך יכול/ה להצביע לסקרים בפורום זה.