ברול הבא אורח! ע"מ לאפשר את כל הפעולות, אנא התחבר או הירשם.

הודעה

Icon
Error

אפשרויות
עבור להודעה אחרונה עבור ללא נקרא אחרון
BWT2008  
#1 נשלח : יום שלישי 24 יוני 2008 20:16:44(UTC)
BWT2008


דירוג: שביליסט מתחיל

קבוצות: חבר
הצטרף: 24/06/2008(UTC)
הודעות: 1

בלונדי במסע סובב עולם!

שלום רב,

בחמישי במרץ 2003 נסע בני אסף באוטובוס קו 37 בחיפה מבית הספר בו למד לביתו, מחבל מתאבד שהתפוצץ באוטובוס רצח אותו ועוד ששה עשר אנשים, תשעה מתוכם תלמידי בית ספר בדרכם לביתם.

אסף כמעט בן 17 נהרג באוטובוס.

אסף, שכונה בפי כל בלונדי, היה אמור להשתחרר מהצבא ולצאת לטיול בגדול בעולם, בלונדי רצה לצאת לאתרי הגלישה הגדולים והמפורסמים בהוואי ובאוסטרליה. הוא היה לבטח יוצא לטיול סובב עולם וחווה את כל החוויות בעצמו, בלונדי היה אמור לצאת לפגוש חברים ולהכיר אנשים ברחבי העולם. כיוון שהוא לא יכול לצאת לטיול בעולם אני מבקש את עזרתכם, אנא קחו אותו, את תמונתו, איתכם לטיול שלכם. שתפו אותו בטיול שלכם, הביאו את בלונדי לכל מקום שאליו אתם הולכים.

עתה אני מבקש לשלוח את בלונדי לטיול סובב עולם, למסע שבו יגיע לכל נקודה ולכל מקום שאליו לצערנו אינו יכול להגיע אבל לו היה חי בודאי היה רוצה להיות בו ובודאי היה גם מגיע אליו.

קחו את הדף-תמונה המצורף אתכם לטיול, הצטלמו איתו במקומות אליהם אתם מגיעים ושילחו אלי את התמונה באימייל ([email protected]). הצטלמו עם בלונדי בחומה הסינית ובטרק בנפאל, בגואה הודו ובניו זילנד, בשוק בתאילנד ובטיפוס בצי'לה, בפארקים בארה"ב ובשיט באלסקה, בכל מקום שאליו אתם מגיעים בטיולכם.

אני אבנה אלבום התמונות של המסע העולמי של אסף ואשר יכיל את כל התמונות אשר אקבל. כך יגיע אסף למקומות היפים, מפורסמים, אקזוטים, מטוילים בעולם אשר לבטח היה מגיע אילו היה חי.

אם אתם מקבלים את התמונה ואינכם בטיול צלמו והצטלמו איתה במרכז הקניות, מגרש הספורט וכל אתר אחר בעירכם וישובכם, צלמו אותו מתארח בחצר ביתכם.

הדפיסו מספר עותקים של התמונה ותלו אותה על לוח המודעות של המלון או הגסט האוס, השאירו אותה בנקודה לאורך הטרק והכניסו אותה לספר המבקרים שבו תיארתם את חוויותיכם לבאים אחריכם. כך יוכלו גם בני לאומים אחרים להשתתף ולקחת את בלונדי איתם לטיול.

עזרו לבלונדי להקיף את העולם קחו אותו איתכם!

יוסי, אבא של אסף (בלונדי)

אימייל:  [email protected]

אתר:    http://www.blondi.co.il

יוטיוב: http://www.youtube.com/watch?v=nmMqRO6e_Nk

דף בית של הקמפיין: http://www.blondi.co.il/bwt2008/index.html

מממן
משתמשים הצופים בדיון זה
עבור לפורום  
אינך יכול/ה לכתוב דיונים חדשים בפורום זה.
אינך יכול/ה להגיב לדיונים בפורום זה.
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך בפורום זה.
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך.
אינך יכול/ה ליצור סקרים בפורום זה.
אינך יכול/ה להצביע לסקרים בפורום זה.